The Simpsons Tapped Out Android Oyunu İncelemesi

0
157
the simpsons tapped out android mobil13
the simpsons tapped out android mobil13

Android için EA Swiss Sarl tarafından üretilen The Simpsons Tapped Out oyunu son derece eğlenceli ve keyif alınarak oynanan bir oyun.

Android kullanıcıları tarafından çok sevilecek olan bu oyunu sizin için inceledik.

Oyunu hemen buradan Android telefonunuza ya da tabletinize indirebilirsiniz. Oyun tamamen ücretsizdir.

The Simpsons Tapped Out yüklendikten sonra ilk açtığınızda ön yükleme biraz uzun sürebilir. Yine de diğer oyunlara göre 88 MB’lık yüklenme çok büyük sayılmaz. Oyun ekranında sol tarafta “Login” butonu yani bir giriş yapma bölümü göreceksiniz. Buradan e-posta adresinizle giriş yaparak oyunu oynamaya başlarsanız oyunda kuracağınız kendi Springfield şehrinizi arkadaşlarınız görebilir; ayrıca siz de onlarınkini görebilirsiniz.

The Simpsons Tapped Out Android Oyunu indir

Buraya e-posta adresinizi girerek şifre oluşturduğunuzda EA’dan bir doğrulama e-postası alacaksınız. Sonra oyuna giriş yapabilirsiniz.

The Simpsons tapped out Android mobil13-3

Ayrıca hesap oluşturduğunuzda ve kendi cihazınızdan oyuna başladığınızda hangi seviyede iseniz, başka cihazdan kendi kullanıcı adınızla The Simpsons Tapped Out oyununa giriş yaparak o seviyeden oyuna devam edebiliyorsunuz.

Oyunda Homer yanlışlıkla Springfield şehrinin erimesine sebep olduğu için sizden şehri yeniden oluşturmanız isteniyor. Springfield’i yeniden ve istediğiniz gibi yaratabilirsiniz. Evlerin ve şehirdeki diğer yerlerin nerede ne şekilde konumlandırılacağı tamamen size kalmış.

The Simpsons tapped out Android mobil13-5

The Simpsons Tapped Out oyununda yer alan tüm içerikler hatta karakterlerin konuşmaları bile, The Simpsons animasyonunun yazarları ve çizerleri tarafından hazırlanmış. Özellikle Homer’ın konuşmaları ve aile bireyleri arasında geçen konuşmalar oldukça komik ve eğlenceli. Oyun ilerledikçe gülüyorsunuz.

The Simpsons tapped out Android mobil13-10

Tamamlanan her görev sonrasında Donut ve bir miktar para kazanıyorsunuz. Evleri inşa etme süresini kısaltmak için Donut kullanabiliyorsunuz.

The Simpsons tapped out Android mobil13-11

Seviye atladıkça ve daha çok görev tamamladıkça Springfield şehrinde bulunan diğer karakterler de oyuna ekleniyor.

The Simpsons tapped out Android mobil13-6

Diğer Springfield şehirlerini ziyaret ettiğinizde oradaki yapılardan para toplayabiliyorsunuz. Homer ve diğer aile üyeleri şehri temizlediğinde de ayrıca para topluyorsunuz. Görevleri size Homer ve ailesi anlatıyor.

The Simpsons tapped out Android mobil13-9

Kısa zamanda şehrin bir caddesini inşa edebiliyorsunuz.

The Simpsons tapped out Android mobil13-13

The Simpsons Tapped Out oyununun olumsuz bir yanı, oynamaya devam ettikçe karakterlere ait konuşmaları okumak yerine duyma isteği belirmesi. Oyunda konuşmaların sesli olmaması bir eksiklik meydana getirmiş. Diğer yandan genel tasarım ve arayüz ile espriler oldukça kaliteli ve tatmin edici.

Oyunu hemen buradan Android cihazınıza indirebilirsiniz:

The Simpsons Tapped Out Android Oyunu indir

Oyun hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmında aktarabilir, sitemizde görmek istediğiniz diğer inceleme yazısı konularını belirtebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan YouTube TV, Zirveye Oynuyor! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Önceki İçerikİOS güncellemeleri yolda!
Sonraki İçerikSamsung Galaxy Tab A 8.0 tanıtıldı! İşte Detaylar!
telmerkez, 10 Haziran 2013 itibariyle yayın hayatına başladı. Akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar ile ilgili haberler, gelişmeler, incelemeler, videolar, ipuçları, rehber yazıları, nasıl yapılır içerikleri, derlemeler, mobil oyun ve uygulama tanıtımları sitemizin içerik alanlarını oluşturmaktadır.Mobil dünyaya dair kaliteli bir içerik üretim merkezi olmasını hedeflediğimiz telmerkez üzerinde yer alan içerikler belirli ilkeler etrafında şekillenir.Başlangıçta iki kişi tarafından yayın hayatına başlayan telmerkez, geçen zaman içinde bir ekip haline gelen birçok emekçi ile birlikte hayatını sürdürmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here