Skype Grup Görüşmelerinde 50 Katılımcıya Kadar Görüşme Getirdi

0
170
group video calls
group video calls

Skype daha önce grup görüşmelerinde 25 katılımcıya kadar izin veriyordu. Yapılan son güncellemenin ardından Skype 50 katılımcıya kadar grup görüşmelerinde izin verdiğini açıkladı.

Microsoft’un Skype, video aramaları için en popüler servislerden biridir ve grup aramaları sunma becerisi, kurumsal ve kurumsal video konferansı için popüler bir seçimdir. Hizmet, akıllı telefonlar, bilgisayarlar ve hatta Microsoft Xbox One serisi oyun konsolları için birden fazla platformda sunulmaktadır. Skype şimdi çekirdek servisine yeni bir özellik ekleyerek grup görüşmelerinde 50 katılımcıya izin verdi. Bu özellik şimdi yayında ve önceki 25 katılımcı sınırını aşan büyük bir adım.

Uygulamada oluşturulan gruplar aracılığıyla uygulanmaktadır ve 50 katılımcıya sahip gruplar artık hem görüntülü hem de sesli aramaları desteklemektedir.

Grup aramaları için bildirim ayarlarınızı değiştirebilseniz de, grup aramaları artık varsayılan seçenek olarak çalarak dikkatinize sunulmaz. Varsayılan olarak, kullanıcılar artık bir grup aramasına katılmak için basit bir bildirim alacaklar; bu, varsayılan bildirim ayarlarını korumaya çalışan kullanıcılar için daha az müdahaleci olacak.

Skype artık grup aramalarında FaceTime’dan daha fazla katılımcının tek bir aramada 32 kişiye kadar izin vermesine izin veriyor, ancak Zoom gibi kurumsal odaklı yazılımlar tek bir aramada 100 katılımcıya izin veriyor. Skype özellikle kurumsal olmayan kullanıcılar arasında popülerdir, bu nedenle bu yeni özellik aileniz veya arkadaşlarınız gibi gruplar gibi kişisel kullanım için yararlı olabilir.

Skype güncel sürümünü Windows 10 Cihazınıza Mağazadan indirmek için aşağıdaki kutuyu kullanabilirsiniz.

[appbox windowsstore 9WZDNCRFJ364]

Eğer windows 10 dışında farklı bir işletim sistemi yada windows 10 uyguaması yerine masaüstü uygulamasını indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İndirmek İçin Tıklayın

Android Cihazlar İçin

[appbox googleplay com.skype.raider]

iOS Cihazlar İçin

[appbox appstore id304878510]

Bir önceki yazımız olan YouTube TV, Zirveye Oynuyor! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here