General Mobile GM8 için Android Pie yayınlandı!

0
144
General Mobile GM8 Android Pie shiftdelete
General Mobile GM8 Android Pie shiftdelete

General Mobile GM8 Android Pie güncellemesi sonunda yayınlandı. Peki, General Mobile GM8 Android Pie güncellemesi ile beraber ne gibi yenilikler bizleri bekliyor? Gelin, bu detaylara yakından göz atalım.

General Mobile GM8 Android Pie güncellemesi yayınlandı!

GM8 kullanıcıları tarafından uzunca bir süredir beklenen Android 9.0 Piegüncellemesi bugünden itibaren dağıtılmaya başlandı. Kademeli olarak dağıtılmaya başlanan yeni Android güncellemesi ile beraber, General Mobile GM8 kullanıcıları birçok yeni özelliğe kavuşuyor.

Instagram hesabından yapılan duyuruyla müjdelenen General Mobile GM8 Android Pie güncellemesi, ile beraber bir önemli özelliğe kavuşan kullanıcıları tabiri caizse bambaşka bir akıllı telefon deneyimi bekliyor. Peki, yeni güncelleme ile beraber kullanıcıları ne gibi yenilikler bekliyor? Gelin, bu yeniliklere hep beraber göz atalım

GM8 Android Pie ile gelen tüm yenilikler!

– Karanlık Tema: Daha önceki Android versiyonunda duvar kağıdının renk tonuna göre otomatik olarak karanlık veya açık renk tema uygulanmaktaydı. Android Pie ile birlikte hangi temayı kullanacağınızı gelişmiş ekran ayarları bölümünden kendiniz seçebilirsiniz.

– Yeni Bir Gezinme Deneyimi : Yeni gezinme deneyimi ile beraber GM8’in tek el ile kullanımı daha kolay bir hale getirildi.

– Ses Kontrol Arayüzü: Basitleştirilmiş yeni ses kontrol arayüzü dikey bir tasarıma sahiptir ve varsayılan olarak kullanıcıların en sık kullanmak istediği ses ayarı olan “Medya Sesine” ayarlanmıştır.

– Otomatik Rahatsız Etmeyin Modu: Hava karardığında Gece Modu’nu açar. Ardından Rahatsız Etmeyin Modu’nu açarak belirlenen uyku saatinde ekranı gri tona geçirir. Bu renk modu beyni çok daha az uyardığından kullanıcıların güzel bir uyku için telefonlarını kenara bırakmalarına yardımcı olur.

– Uyarlanabilir Parlaklık: Uyarlanabilir Parlaklık, ortamdaki ışığı göz önünde bulundurarak kullanıcıların ekran parlaklığı tercihlerini öğrenir ve verimli bir şekilde otomatik parlaklık ayarı yapar.

 Otomatik Döndürme Butonu: Artık ekranınız yanlışlıkla dönmeyecek! Kullanıcının ekranı döndürmek istediğini doğrulamak için gezinti çubuğunda yeni bir döndürme butonu sizi bekliyor.

Tüm bunların haricinde bir takım performans iyileştirmeleriyle de ön plana çıkanGeneral Mobile GM8 Android Pie güncellemesi ile beraber kullanıcıları dahastabil bir akıllı telefon deneyiminin de beklediğini özellikle belirtelim.

Bir önceki yazımız olan YouTube TV, Zirveye Oynuyor! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Önceki İçerikRovio Angry Birds Go Oyununu Çıkarmaya Hazırlanıyor
Sonraki İçerikYeni iPad Pro Türkiye Fiyatları
telmerkez, 10 Haziran 2013 itibariyle yayın hayatına başladı. Akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar ile ilgili haberler, gelişmeler, incelemeler, videolar, ipuçları, rehber yazıları, nasıl yapılır içerikleri, derlemeler, mobil oyun ve uygulama tanıtımları sitemizin içerik alanlarını oluşturmaktadır.Mobil dünyaya dair kaliteli bir içerik üretim merkezi olmasını hedeflediğimiz telmerkez üzerinde yer alan içerikler belirli ilkeler etrafında şekillenir.Başlangıçta iki kişi tarafından yayın hayatına başlayan telmerkez, geçen zaman içinde bir ekip haline gelen birçok emekçi ile birlikte hayatını sürdürmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here