Bir AR oyunu olarak ”Harry Potter: Wizards Unite” 2019’a damga vurmaya geliyor!

0
193
harry potter 696x392
harry potter 696x392

Harry Potter: Wizards Unite AR Oyunu

Warner Bros. ile Studio Niantic Interactive Entertainment, artırılmış gerçekliğe sahip yeni bir teaser mobil oyunu piyasaya sürdü Harry Potter: Wizards Unite.

İçinde, oyuncular gerçek dünyadaki farklı yerleri keşfederek görevleri gerçekleştirecekler. Örneğin, şeytani sihrin varlığını bulun ve yok edin.

Teaser, yeni bir olaydan bahsediyor. Binicilere sahip olmayan süpürgeler, sıradan insanları korkutuyor. Gizli örgüt, bu felaketi durdurmak için dünyadaki sihirbazları çağırıyor.

Şu anda, geliştiriciler AR projesine hangi mekaniğin dahil olacağını bildirmediler, ancak teknoloji popüler Pokemon Go oyununa dayanıyor.

Harry Potter: Wizards Unite , iOS ve Android cihazlarda 2019’da piyasaya sürülecek.

Bir önceki yazımız olan YouTube TV, Zirveye Oynuyor! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Önceki İçerikGoogle Arama’da Karanlık Tema!
Sonraki İçerikWhatsApp, Güvenlik İçin Bir Sınırlama Getirdi!
telmerkez, 10 Haziran 2013 itibariyle yayın hayatına başladı. Akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar ile ilgili haberler, gelişmeler, incelemeler, videolar, ipuçları, rehber yazıları, nasıl yapılır içerikleri, derlemeler, mobil oyun ve uygulama tanıtımları sitemizin içerik alanlarını oluşturmaktadır.Mobil dünyaya dair kaliteli bir içerik üretim merkezi olmasını hedeflediğimiz telmerkez üzerinde yer alan içerikler belirli ilkeler etrafında şekillenir.Başlangıçta iki kişi tarafından yayın hayatına başlayan telmerkez, geçen zaman içinde bir ekip haline gelen birçok emekçi ile birlikte hayatını sürdürmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here