Apple, iOS 12.1.2 güncellemesini yayınladı!

0
115
iphone xs max
iphone xs max
iOS 12.1.2 güncellemesi

Apple‘ın yeni iphone’larında esım özelliği için resmi olarak destek verdikten saatler sonra, Apple, esım ile ilgili bir hata düzeltmesi ile bir güncelleme başlattı.

iOS 12.1.2 artık indirilebilir. Apple’a göre, güncelleme, iPhone XS, Xs Max ve XR‘deki esım aktivasyonuyla ilgili hataları düzeltir. Ayrıca, Türkiye’de iPhone XS, Xs Max ve XR’de hücresel bağlantıyı etkileyebilecek bir sorunu da giderir.

esım, iPhone XS, Xs Max ve XR’nin en büyük özelliklerinden biridir, bu nedenle Apple’ın aktivasyon sorunlarını çözmek için bir düzeltme yapması iyidir.

Bu güncelleştirmeyi kendiniz almak için Ayarlar > Genel > yazılım güncelleştirmesine gidin.

ios 1212 update iphone - Apple, iOS 12.1.2 güncellemesini yayınladı!

Önceki İçerikGoogle Maps AR navigasyon özelliği test ediliyor!
Sonraki İçerikPokémon Go yeni bir savaş özelliği!
telmerkez, 10 Haziran 2013 itibariyle yayın hayatına başladı. Akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar ile ilgili haberler, gelişmeler, incelemeler, videolar, ipuçları, rehber yazıları, nasıl yapılır içerikleri, derlemeler, mobil oyun ve uygulama tanıtımları sitemizin içerik alanlarını oluşturmaktadır.Mobil dünyaya dair kaliteli bir içerik üretim merkezi olmasını hedeflediğimiz telmerkez üzerinde yer alan içerikler belirli ilkeler etrafında şekillenir.Başlangıçta iki kişi tarafından yayın hayatına başlayan telmerkez, geçen zaman içinde bir ekip haline gelen birçok emekçi ile birlikte hayatını sürdürmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here