2018 İphone Yeni Cihazlar En Uygun Nerede Satılır?

0
104
iphone ucuz 696x419
iphone ucuz 696x419

2018 İphone Yeni Cihazlar En Uygun Nerede Satılır?

Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan ve birçok kişi tarafından büyük ilgi gören Apple’ın yeni cihazları son zamanlarda yaşanan dolar yüksekliği nedeni ile cepleri yakmaktadır. Özellikle en üst model olarak belirtilen İphone cihazlarından bir tanesi 17 bin TL’yi kadar görmekte olup, bu durum İphone severler için büyük hayal kırıklığına neden olmuştur. Geçmişte bile oldukça pahalı olduğu düşünülürken, Türkiye için fiyat aralıkları zirveye ulaşarak, alım gücünü ise oldukça düşüreceği düşünülmektedir. Fakat İphone severler, İphone yeni cihazlar en uygun nerede satılır konusunu araştırarak uygun fiyata alım sağlamak için çaba göstermektedir.

Yeni İphone Cihazlar En Uygun Hangi Ülkelerde

İphone cihazlar en uygun nerede satılır konusunda Türkiye üzerinde satılmayacağı kesin olup, yurt dışında uygun fiyata sahip olmanız mümkün olacaktır. Bu durum da ise ülkelere göre ucuza satın almak mümkün olurken bu durumu değerlendirerek yurt dışından satın alabilirsiniz. Peki, yeni İphone cihazlar en uygun hangi ülkelerde sizler için araştırdık.

İtalya’da İphone X 1416 dolar üzerinden satışa sunulmakta olup, İphone XS 1389 dolar üzerinden satışa sunulmuştur. Bu tabi ki ülkemize göre İphone cihazların İtalya’da daha uygun fiyata satıldığını göstermektedir. İphone XS Max 1971 dolar üzerinden İtalya’da satılmakta olup, İtalya İphone satın almak için en uygun ülkeler arasında ilk sırada yer almaktadır. Bunu takip eden ülke ise Polonya olmuştur.

Bir önceki yazımız olan YouTube TV, Zirveye Oynuyor! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Önceki İçerikFacebook Hikayelerinize Etkinlik Özelliği Geldi
Sonraki İçerikHoloLens 2 tanıtıldı, İşte yenilikler!
telmerkez, 10 Haziran 2013 itibariyle yayın hayatına başladı. Akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar ile ilgili haberler, gelişmeler, incelemeler, videolar, ipuçları, rehber yazıları, nasıl yapılır içerikleri, derlemeler, mobil oyun ve uygulama tanıtımları sitemizin içerik alanlarını oluşturmaktadır.Mobil dünyaya dair kaliteli bir içerik üretim merkezi olmasını hedeflediğimiz telmerkez üzerinde yer alan içerikler belirli ilkeler etrafında şekillenir.Başlangıçta iki kişi tarafından yayın hayatına başlayan telmerkez, geçen zaman içinde bir ekip haline gelen birçok emekçi ile birlikte hayatını sürdürmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here